
Верещук заявила, що гуманітарна складова - ключ до реінтеграції Донбасу: озвучила свої головні пріоритети
Важливим аспектом Верещук назвала гуманітарну складову.
Про це Східний варіант повідомляє з посиланням на Новини Донбасу
Міністрка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук під час виступу у Верховній Раді озвучила свої головні пріоритети при призначенні на посаду.
Нагадаємо: Мінреінтеграції очолила Верещук
Так, Верещук пообіцяла провести аудит виконання міністерством профільних законів, постанов Кабміну, указів президента і рішень РНБО.
Також вона пообіцяла створити експертну та громадську раду при Мінреінтеграції.
Верещук також обіцяє забезпечити належне фінансування проектів з реінтеграції шляхом мобілізації зусиль міжнародних партнерів. Також вона пообіцяла продовжити реалізацію інфраструктурних проектів на Донбасі. Зокрема, щодо поліпшення водопостачання.
Також: Рада призначила нового міністра оборони: ним став Резніков
Важливим аспектом Верещук назвала гуманітарну складову - людиноцентричність. "Я глибоко переконана, що гуманітарна складова - ключ до реінтеграції. У цьому наша м'яка сила", - підкреслила Верещук.
Говорячи про інформаційну політику, Верещук підкреслила, що з людьми в окупації держава повинна розмовляти «мовою повернення і возз'єднання, мовою підтримки і допомоги». «Нам потрібен більш якісний контент, більш продумані і виважені меседжі і наративи», - підкреслила вона.
Вона також пообіцяла надавати підтримку переговорам у Тристоронній контактній групі. Також кандидат заявила про необхідність створення Українського національного центру розвитку світу.
«До кінця поточного року ми повинні створити спеціалізовану державну установу - Український національний центр розвитку світу - для збору доказової бази порушень прав, пов'язаних з тимчасовою окупацією і збройної агресії Російської Федерації», - заявила Верещук.
Своїм головним пріоритетом вона назвала роботу з молоддю. "Я буду приділяти особливу увагу питанням освіти та працевлаштування молоді з тимчасово окупованих територій. Ми хочемо, щоб нова сторінка їхнього життя починалася з переїзду на підконтрольну територію, де їх чекатимуть толерантні люди, якісна освіта, робота, іпотека і можливість створити сім'ю", - підкреслила Верещук.
Наприкінці свого виступу вона звернулася до жителів непідконтрольної частини Донбасу і Криму.
"Ми вас любимо і чекаємо! Незалежно від того, які у вас політичні погляди, релігійні уподобання. Незалежно від того, якою мовою вам зручно говорити. Прийде час і ми обов'язково будемо разом", - підкреслила Верещук.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.