
У Львові відбулася міжнародна ІТ-конференція з учасниками з 12 країн
Впродовж двох днів у Львові відбулася одна з найбільших ІТ-конференцій Східної Європи. Попри війну, щоб показати стійкість України, “IT Arena - 2022” зібрала 1000 учасників з 12 країн світу. Представники провідних технологічних ІТ-компаній України та світу, влади, громадськості говорили про безпеку, виклики, які стоять перед Україною та світом, інноваційні технології та як протидіяти кібератакам.
Проєкт USAID “Економічна підтримка України” оплатив участь у заході десятьох представників ІТ-кластерів із Вінниці, Конотопа, Краматорська, Маріуполя, Рівного, Шостки, йдеться на сторінці Проєкту.
Під час дводенного спілкування учасники форуму дізналися, як технологічні компанії підтримують Україну у час війни, про майбутнє військових технологій, інсайти про кібертактику. Організатори прагнули показати, що попри війну, ІТ в Україні працює, ефективно спілкується з владою, трансформується у світову екосистему задля перемоги та покращує діалог із представниками різних гілок влади.
“Цьогоріч ми запросили представників силових структур, які раніше не приходили до нас, але часи змінилися. Сьогодні до нас ідуть розробники, власники компаній та міністри – усі розуміють, що потрібна синергія задля ефективної співпраці. Зараз ІТ – це експортна галузь, яка приносить до України валюту, це допомагає нам бути стійкими під час війни на економічному фронті, що дуже важливо. Сподіваємося, що після нашої перемоги звільнені території стануть крутими хабами для розвитку на українському ринку, у тому числі і у напрямку ІТ”, - сказав організатор “IT Arena - 2022” Юрій Огоновський.

30 вересня відбувся конкурс стартапів, який оцінювали засновники ІТ-компаній. Свої ідеї представили 28 команд стартаперів у військовій, медичній та освітній сфері. 1 жовтня учасники заходу спілкувалися задля налагодження комунікацій та потенційних ділових партнерств.
Генеральний директор компанії “Baykar” Халук Байрактар та засновник Благодійного Фонду Сергій Притула розповіли, як “народний Байрактар” об’єднав українців. Представники влади та бізнесу говорили про захист від російських кібератак проти України, як влада та техбізнес співпрацюють в умовах війни, про перспективи інноваційних технологій у розвитку безпілотних літальних апаратів та інші теми, які важливі під час війни.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.