
На сцені Драмтеатру стояв 50-річний рояль, мене та щонайменше тисячу маріупольців рятувала музика: історія переселенця з Маріуполя
Переселенець займався реєстрацією людей у маріупольському Драмтеатрі під час обстрілів рф. Пізніше будівлю театру було знищено рашистами.
Його історію розповідають в центрі Я-Маріуполь
«Це була моя мрія. Щоб у мене був рояль у відкритому доступі. На сцені Драмтеатру стояв 50-річний рояль, і я міг там грати…»
Навіть в найтемніші часи Дмитра Плаксіна рятувала музика. А ще щонайменше тисячу маріупольців, які перебували з ним у Драмтеатрі.
«Спочатку їжі взагалі не було, згодом люди самі приносили. А потім з'явилася команда хлопців, ми їх сталкерами звали, вони за межами Драмтеатру знаходили запаси, і приносили», - розказує Дмитро Плаксін.
Сам Діма відповідав за реєстрацію маріупольців в укритті. Нарахував щонайменше 1200 людей. А у вільну хвилину грав на роялі.
«Сцена – це було найзахищеніше місце Драмтеатру. Все було обнесено мурами. Небезпека могла бути лише згори. Якби згори вдарили».
І вони вдарили. Дмитра контузило. Чоловік не міг прийти в себе щонайменше три дні. Його знайшли знайомі - Діма просто сидів на стільці біля театру. Не чув, не говорив, просто дивився. А згодом - дивом вибрався із міста. Дуже раді, що ти в безпеці, Дмитро!» -розповіли у Центрі Я-Мариуполь.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.